Пост-роковий Смуток Коліна Стетсона


Фото: http://www.colinstetson.com/sorrow/
mus_1

Вже в цю неділю – 18 грудня – в концертному залі Miasta Ogrodów в Катовіцах (Польща), мультиінструменталіст Колін Стетсон (Colin Stetson) представить власну пост-рокову інтерпретацію III Симфонії Хенрика Міколая Гурецького. Світова прем’єра альбому під назвою Смуток (Sorrow) відбулася 8 квітня. Катовіце буде першим місцем в Польщі, де відбудеться виконання цього твору на живо.

Віртуоз духових інструментів Колін Стетсон розпочав кар’єру в Лос-Анджелесі і Нью-Йорку, співпрацюючи з такими постатями як Laurie Anderson, Sinead O’Connor, Tom Waits чи Lou Reed.

 

Як соліст музикант дебютував з альбомом “New History Warfare” в 2008 році. З того часу Стетсон видав наступні три альбоми, що показують його виняткову музичну обдарованість і досконале володіння технікою перманентного дихання.

III Симфонія, ще відома як “Симфонія жалібних пісень”, принесла Хенрику Міколаю Гурецькому міжнародну славу. Це сталось у 1992 році, через кільканадцять років після написання твору. Колін Стетсон належить до широкого грона шанувальників III Симфонії Х.М. Гурецького, про яку сказав:

“Кожен з нас пережив такий момент, коли якийсь музичний твір нас змінює. III Симфонія була для мене тим моментом. Роками я слухав цю музику незліченну кількість раз. Завжди сконцентрований, щоби пізнати її глибоко і досконало. Таке заглиблення привело в кінці кінців до потреби виконати III Симфонію”.

Colin Stetson – SORROW – I (Extract) – Official Video

Інтерпретуючи твір Гурецького, Колін Стетсон змінив перш за все інструментарій. З’явився саксофон, перкусія і електрогітара. Вокальні партії виконує сестра музиканта, меццо-сопрано Megan Stetson.


До проекту запросив 12 найвідоміших музикантів пов’язаних з імпровізаційною, альтернативною і рок музикою, серед них дружина музиканта, скрипалька Sarah Neufeld, з якою записав минулорічний альбом “Never Were the Way She Was”.

Білети за ціною 120 zł доступні в мережі ticketpro.pl  і пунктах продажу: в салонах Empik, магазинах Media Markt i Saturn, ticketportal.pl (пункт продажу в Miasto Ogrodów) а також kupbilecik.pl.

 

Джерело: промо-матеріали Katowice Miasto Ogrodów

Поділитися: