Про блог

Що ти любиш слухати? Джаз, рок, поп, техно, чи може етно? Який твій улюблений звук? Звук дощу, вітру, вогню? Чи може звук подиху, сміху, дотику чи поцілунку? Як звучить твоя улюблена річ? А твої спогади?

Місця, де ми знаходимось і які залишаємо; люди, яких зустрічаємо, пізнаємо, забуваємо; емоції, які переживаємо… Кожен момент нашого життя має своє звучання.

Це змушує задуматись над кожним окремо взятим звуком. Чи правильний він? І чи взагалі бувають правильні звуки? Чи може кожен звук – це насправді можливість? Можливість створити досконалу композицію?

Щоб знайти відповіді на ці та багато інших питань які стосуються Музики, ми вирішили створити Keep Sound. А ще для того, щоб налагодити музичний діалог між різними культурами. Щоб обмінюватись історіями, ідеями, звуками. Ми хочемо пізнавати мистецтво слухати: музику, один одного, себе…

* * *

Всі ми різні, як звуки, але саме різні звуки творять гармонію. А тому, all together: Keep Sound, Get Loud!

Keep Sound створюють

Olena
Музикознавець, культуролог, музикант. Займається музичним менеджментом і музичною комунікацією. Вивчає вплив цифрових технологій на музичну культуру і те, як правильно ці технології використовувати в музичній індустрії. Буде писати історії про успіхи і досягнення цікавих музикантів, а також проблеми, що стоять на шляху до цього успіху; про свої спостереження і взагалі про все, що з Музикою і про Музику.
Культуролог, літературознавець, філолог. Обожнює джаз і книги. Шаленіє від музики Комеди і книг Яна Юзефа Щепаньського. Люблить спілкуватись, слухати, сміятися і пити каву. Без цукру, і без молока.
Буде ознайомлювати вас з найцікавішими новинками музичної літератури.
Музичний культуролог, музикознавець, музикант. Досліджує українську сміхову культуру XVII-XIX століть.
В музиці не обмежує себе смаковими рамками: слухає все, що зроблене якісно і талановито.
Писатиме про актуальні події, явища і проекти українського музичного простору.
Музикант з юридичною освітою. Спеціаліст в сфері права інтелектуальної власності та інформаційних технологій, барабанщик і організатор джазових фестивалів.
До музики підходить комплексно не тільки відчуває грув і знає куди рухається гармонія, але розуміє як працює музичний бізнес.
Писатиме про те, чи живий ще копірайт в цифрову епоху; як будучи талановитим бути фінансово успішним; а також про Життя, Всесвіт і все-все!
Театрознавець, культуролог, комуніколог. Займається організацією і промоцією культурних подій. Досліджує культуру хіп-хопу, з якою буде вас ознайомлювати на цьому блозі. Обожнює подорожі, нові місця і людей, спорт, моду, в широкому сенсі слова – писання і звичайно, добру музику!
Музикант, менеджер культури, палка прихильниця сучасної музики, джазу, фільму, живопису, літератури, вітрил і кулінарії. Цікавиться синтезом мистецтв, мультикультуралізмом і залученням соціуму до культурної практики. Про це і буде писати!
Музикознавець, музичний культуролог, художник, фотограф, модель. З недавніх пір опановує нову спеціальність “культурний туризм” і пише роботу про вплив міфології на туризм Ісландії. Креативна, неординарна, любить різні прояви творчості – від музики, слів до фарб. Буде ознайомлювати вас із анонсами культурних подій, фестивалів в Європі
Якщо хочеш ділитись цікавими історіями про Музику, долучайся до команди Keep Sound.
Приєднатися